TOEFL Hazırlık Merkezi TOEFL özel ders programları ile TOEFL sınavına hazırlığa yönelik en fazla 2 katılımcıdan oluşan grup dersleri veya bireysel özel hazırlık dersleri sunmaktadır. Hazırlık sürecinden kayıt işlemlerine kadar her konuda öğrencilere destek vermektedir.

Toefl Hazırlık Merkezi’nde, 10-12 kişilik gruplarda yürütülen genel dil eğitiminin aksine sınav hazırlık eğitimi kişilerin bireysel dil becerilerini geliştirmeye yöneliktir ve bu nedenle kesinlikle kalabalık gruplar oluşturulmaz. Bir gruptaki katılımcıların dil beceri düzeyinin homojen olması esastır ve gruplar seviye tespit sınavı sonucunda oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur.

Hedef puana göre katılımcıların Intermediate (70-90 puan için) ya da Upper Intermediate (90 ve üzeri puan için) düzeyde olması gereklidir.

Derslerin içeriği şöyledir: Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir, yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır, dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır. Bunların yanında önemli olarak, TOEFL da karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılır ve düzenli olarak deneme testleri yapılır. İstek üzerine birebir ya da 2 kişilik gruplar da oluşturulabilir.

Tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız. Programda kullanılacak materyaller TOEFL Hazırlık Merkezı tarafından katılımcılara ücretsiz temin edilir.

TOEFL Hazırlık Merkezi toefl özel ders ve IELTS özel ders alanında uzman, tecrübeli ve formasyon eğitimi almış Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerine öğrenme garantisi sunmaktadır. Toefl özel ders programları hakkında ayrıntı için bizimle iletişime geçiniz…